U bent hier : Producten > Kolken
Kolken: reukloos en robuust

TBS is marktleider op het gebied van kolken. Niet voor niets: we maken al meer dan tachtig jaar diverse soorten kolken. Betrouwbaar en robuust, uit een combinatie van beton en gietijzer. We maken diverse soorten kolken:
  • Straatkolken
    voeren hemelwater af via een rooster in de goot.
  • Trottoirkolken
    zijn in het trottoir ingebouwd, met het rooster aan de voorzijde van de stoeprand.
  • Combinatiekolken
    waarbij het rooster van de stoeprand doorloopt in de goot. Een perfecte oplossing als er meer water moet worden afgevoerd, of bijvoorbeeld als er veel blad valt.
TrottoirkolkenOptimale waterafvoer
De roosterspijlen in onze kolken zijn aan de bovenkant afgerond, en niet plat zoals bij veel andere kolken. Daardoor wordt het water optimaal afgevoerd en schiet het er niet overheen.

Rioollucht krijgt geen kans
Niets is zo hinderlijk als rioollucht. Bij de kolken van TBS Soest is elk risico uitgesloten door de speciale stankschermen die wij voor de afvoerbuizen plaatsen.

Waterdichte constructie
De afvoerbuis wordt verbonden met een aan de kolk hechtend gevulkaniseerde flexibele manchet zodat zowel bij optredende zettingen als hoekverdraaiingen een waterdichte aansluiting gewaarborgd blijft. Door een speciaal door TBS ontwikkelde productiemethode blijft de constructie gegarandeerd waterdicht, ook als de bodem in de loop van de tijd zou gaan verschuiven.

Robuust
De roosters van onze kolken hebben aan de buitenkant een gietijzeren rand. Als het wegdek na verloop van tijd verzakt, komt het beton dus niet vrij te liggen en raakt de kolk niet beschadigd door het verkeer.
Geïnteresseerd?
 Afdeling verkoop
Neem contact op met onze verkoopafdeling
Ons assortiment
Productinformatie
Klik hier voor gedetailleerde informatie over ons kolken aanbod
Straatkolken eendelig
Straatkolken tweedelig
Trottoirkolken eendelig
Trottoirkolken tweedelig
Varianten
Opties kolken
Referentie